Aiolos Glyfada Centre Apartment 3

  • 40 m²

Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 Athene van 40 m² biedt uitzicht op de tuin en is binnen 18 minuten wandelen van het Strand van Voula gelegen. Het 1-slaapkamer appartement is geschikt voor maximaal 3 gasten.

De accommodatie heeft een zitruimte en een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Dit appartement heeft een bidet, een bubbelbad en een douche voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en badjassen.

Toegang tot een kuursalon is mogelijk hier.

Gasten die in Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een kitchenette, evenals een eetgedeelte.

Het Strand van Glyfada ligt 2 km verderop, terwijl Zara Home Glyfada op een paar stappen verwijderd van het appartement is. De The Blender Gallery is op sechts 5 minuten te voet van Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 in Athene. De Orthodoxe Kathedraal van Heiligen Constantijn en Helena van Glyfada is ook niet ver van de 1-badkamer accommodatie gelegen. Het appartement is op 450 meter van Diadoxoy Payloy bushalte en binnen 14 km afstand van Monastiraki treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 Athene
Glyfada Relax 8
Mobiele prijsaanbieding

Glyfada Relax 8

8.8
Fantastisch 46 beoordelingen
105 m van de accommodatie
USD 126 USD 113
per nacht
Elegant Flat In Glyfada Center
Mobiele prijsaanbieding

Elegant Flat In Glyfada Center

9.2
Schitterend 5 beoordelingen
356 m van de accommodatie
Sylvia'S Luxurious Home
Mobiele prijsaanbieding

Sylvia'S Luxurious Home

616 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer00002974438
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 gelegen?
      Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 is in de Athens Coast wijk van Athene gesitueerd, binnen 18 minuten wandelen van het Strand van Voula.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Aiolos Glyfada Centre Apartment 3?
      Populaire plekken in de buurt van Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 zijn onder andere het Strand van Glyfada, het Strand van Voula, Zara Home Glyfada.
    • Hoeveel kost het om bij Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 te verblijven?
      Een overnachting in Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 kost €42.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Antonopoulos en Ark restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Aiolos Glyfada Centre Apartment 3?
      Bij Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van Aiolos Glyfada Centre Apartment 3?
      Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 meet 40 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Aiolos Glyfada Centre Apartment 3 Athene

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten